grudnia 04, 2017

Świąteczne opowiadanie od Bajkopisarzy

  
Witajcie kochani,

 Na pewno każdy z Was ma dziecko, któremu trzeba będzie podarować jakiś prezent na Mikołajki i pod choinkę. Jeśli nie macie swoich dzieci, to z całą pewnością macie siostrzeńców, bratanków, chrześniaków, jesteście ulubionymi ciociami i wujkami pociech swoich przyjaciół. Trzeba w takim razie stanąć na wysokości zadania. Proponuje wam świąteczne opowiadanie z spersonalizowaną okładką od Bajkopisarze.


Jest to Świąteczne opowiadanie z spersonalizowaną okładką zawierającą 2 zdjęcia naszej pociechy i osobisty list od św. Mikołaja na pewno ucieszy nasze dziecko. W liście można zawrzeć indywidualne pochwały i drobne przestrogi.

Pięknie zilustrowane opowiadanie o adwentowych postanowieniach Asi i Antosia w przystępny sposób tłumaczy, że święta Bożego Narodzenia nie są tylko po to, aby otrzymać górę prezentów.
Autorką tekstu jest  Katarzyna Filipek-Herniczek,
Autorką ilustracji jest Kasia Kukla-Puzoń


Są dwie możliwości personalizacji:
Personalizacja przez bajkopisarzy (39 zł)
Polega na tym , że wszystko za nas firma wykonuje, mu tylko dostarczamy zdjęcia.

Oraz personalizacja Samodzielna (29 zł)
Polega na tym, że wstawiamy imię dziecka oraz 2 zdjęcia w odpowiednich miejscach okładki.
Samodzielnie zmieniasz treść listu od św. Mikołaja i zlecasz firmie wydruk, która oprawia opowiadanie spersonalizowaną okładką. Ja wybrałam personalizację samodzielną. 

Nie musimy ściągać żadnego programu bądź aplikacji, wszystko robimy automatycznie na stronie. Program jest łatwy w obsłudze. Po lewej stronie znajduje się lista rzeczy do zrobienia, by książeczkę można było wysłać do druku.


 Standardowo książka zostanie wydrukowana przy zachowaniu parametrów: format 210 × 195, oprawa miękka szyta drutem lub twarda okładka niespersonalizowana za dodatkową opłatą (środek wklejany, szyty drutem). Tytuł, w przypadku oprawy miękkiej, umieszczany również na okładce. W przypadku twardej okładki istnieje możliwość zamówienia naklejki z tytułem za dodatkową opłatą.
Możliwy jest też druk na tekturze format 200 × 200, rozkładówki-otwierane na płasko i naświetlane na wysokiej jakości papierze fotograficznym, czas wykonania do 7 dni roboczych.
Trzeba pamiętać, że ilustracje ze wkomponowanymi zdjęciami każdorazowo mogą wyglądać inaczej. W zależności od dostarczonych zdjęć, ich układ w książeczce może ulec zmianie. 

Moje kochane dzieciaczki, dostaną książkę na Mikołajki.
Wiem że bardzo im się spodoba, bo bardzo 
lubimy razem leżeć i czytać książki.
Jest to moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia książka zamówiona u Bajkopisarzy. Fantastyczna jakość wykonania. Indywidualne podejście do klienta. Miła, sympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Z czytsym sumieniem mogę Polecić tą książeczkę. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent na zbliżające się Święta.


14 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł na prezent :-) myślę, że każde dziecko ucieszyło by się dostając taką książeczkę i to ze swoimi zdjęciami :-) cena również w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny pomysł na książeczkę. Jestem zaskoczona tym pomysłem. Dzieci na pewno będą wniebowzięte faktem, że są w książce :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy i interesujący prezent.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetna opcja, nie widziałam jeszcze czegoś takiego

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna propozycja jako prezent na gwiazdkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O proszę, o czymś takim jeszcze nie słyszałam i muszę przyznać że bardzo mi się ten pomysł podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny prezent dla dzieci, które uwielbiają czytać. Tym bardziej fajnie, że jest spersonalizowane :)

  OdpowiedzUsuń
 8. to będzie dla dzieci wspaniały prezent

  OdpowiedzUsuń
 9. Rewelacyjny pomysł - ja całkiem nie dawno wygrałam w konkursie książeczkę "Jestem w bajce" gdzie moje dzieciaczki są bohaterami. Uwielbiam takie prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny pomysł na prezent :) Bardzo jestem za kupowaniem dzieciom ksiązeczek :)

  OdpowiedzUsuń
 11. O jacie :D Tego jeszcze nie było! Cudny pomysł. Na pewno skorzystamy i coś takiego zamówimy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda, że ma cienkie kartki- moja córka by je podarła bo zawsze ona przekłada na kolejną stronę, a jeszcze delikatności w sobie nie ma

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspaniała pamiątka z dzieciństwa ;) Kiedyś miło będzie powspominać dzieciaczkom z mamusią jak to były malusie i słodziusie ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Personalizowana okładka to naprawdę świetny pomysł. Myślę, że każde dziecko ucieszy się z takiej pięknej książeczki :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Safiya's Lifstyle Blog